Twitter Reklamları
a
nefkin web tasarım

TWITTER REKLAMLARI
"Twitter Reklamları İle Büyüdükçe Büyüyün,Rakiplerinize Fark Atarak Kazanan Siz Olun."

Twitter Reklam Formatları Nelerdir?
650 Milyon’un üzerinde kullanıcısıyla Twitter Reklamları küçük, orta ve büyük kişisel- kurumsal işletmeler için reklamlar vasıtası ile hedef kitlelerine-marka bilincini artırma ve ulaşabilme imkanı vermektedir. Twitter reklamları ile kullanıcıları internet sitenize çekebileceğiniz gibi, tweet etkileşimi, video tanıtımı, uygulama tanıtımı,hesap tanıtımı ve tanıtımı stratejilerinden dilediğinizi amacınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

nefkin web tasarım

Twitter Reklamları NEREDE GÖRÜLÜR?

Arama sonuçlarında
Anasayfa zaman akışında
Profil sayfalarında
Kullanıcı Tarifiklerinin Yoğun olduğu kısımlarda

Türkiye’de yakın bir tarihe kadar çok fazla kullanıcıya ulaşmamış bir sosyal ağ olmasına rağmen son bir buçuk yıllık dönemde gündemdeki dalgalanmalarla Twitter kullanıcılarının her geçen gün arttığını görüyoruz. Türkiye ‘de 7.2 milyon kullanıcısı olan sosyal ağ yakın bir tarihten beri kendi tarafında reklamlar almaktadır.


Twitter NASIL ÜCRETLENDİRİLİR?

Ücretlendirme reklam türüne göre değişmektedir.İletişim formunu doldurmanız durumunda Twitter reklamları için size bir ekip arkadaşımız ulaşacak,bu konuda detaylı bilgilendirme yapacaktır.


0532 345 95 11

Web Tasarım Sorularınız İçin Çekinmeden Arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)

twitter, twitter reklamları, nefkin reklam ajansı, reklam ajansı, dijital, digital, sosyal medya, reklam, tasarım, sosyal medya reklamları, dijital pazarlama, internet reklamları, internet reklam, twitter, twitter reklamları, nefkin reklam ajansı, reklam ajansı, dijital, digital, sosyal medya, reklam, tasarım, sosyal medya reklamları, dijital pazarlama, internet reklamları, internet reklam, twitter, twitter reklamları, nefkin reklam ajansı, reklam ajansı, dijital, digital, sosyal medya, reklam, tasarım, sosyal medya reklamları, dijital pazarlama, internet reklamları, internet reklam, twitter, twitter reklamları, nefkin reklam ajansı, reklam ajansı, dijital, digital, sosyal medya, reklam, tasarım, sosyal medya reklamları, dijital pazarlama, internet reklamları, internet reklam,
a