Facebook Reklam Yönetimi


nefkin web tasarım


Twitter'da verdiğiniz reklamı ürününüzle yada hizmetinizle ilgilenen kişilere gösteriyoruz. Bu sayede kullanıcıların hesabınızla olan etkileşimini artırıyor ve markanız hakkında daha fazla konuşulmasını saglıyoruz. Doğru kitleye doğru zamanda ulaşmanız için Twitter'da olmanız mutlak önem taşır. Raporlama hizmetlerimiz ile tüm istatistiklerinizi kolayca ve şeffaf bir şekilde gösteriyoruz. Bütün bu hizmetlerimizi minimum maliyet , maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz

nefkin web tasarım
CPM (Cost Per Thousand Impressions)
"1000 adet görüntülenme başına ödenecek tutar" anlamına gelmektedir. Müşterinin daha sonra gerçekleştirdiği eylemleri dikkate almadan, reklamverenin, reklamının 1000 kere görüntülenmesi karşılığında ödeyeceği miktarın belirlenmesini sağlamaktadır.
CPC (Cost Per Click)
"Tıklama başına ödenecek ücret" anlamına gelmektedir. CPC, reklamverenin, reklamının her tıklanmasında ödeyeceği miktar belirtir. Çoğu arama reklamları ve bağlamsal reklamlar, her tıklama başı ödenecek tutarın belirlendiği açık artırmalarda satılmaktadır.
CPA (Cost Per Action)
"Her eylem başına ödenmesi gereken ücret" anlamına gelmektedir. Kullanıcının reklam içerisinde gerçekleştirdiği herhangi bir eylemin reklamverene maliyetini belirlemekte kullanılır. "Eylem", kullanıcının reklamı tıklamasından, bir ürünü satın almasına kadar değişen hareketleri içerebilir. CPA, online reklamcılığın etkinliğini ölçebilen çok etkili bir yöntemdir.
CPL (Cost Per Lead)
"Kayıt başına ücretlendirme" anlamına gelmektedir. Daha önceden belirlenmiş bir eylemin reklam aracılığıyla gerçekleşmesi sonucunda ödenmesi gereken miktarı belirtmektedir. Kullanıcının form doldurarak bir başvuru yapması ya da siteye üye olması tanımlı eylemlere örnek olarak gösterilebilir.
CPS (Cost Per Sale)
"Satış başına ücretlendirme" anlamına gelmektedir. Reklam araclığıyla gerçekleştirilen satış adedine göre ödenmesi gereken miktarı belirtmektedir.
CPE (Cost Per Engagement)
"Etkileşim başına ücretlendirme" anlamına gelmektedir. CPE bazlı ücretlendirilen etkileşimli bannerlar adeta bir mikro site mantığında çalışarak; kullanıcıyı herhangi başka bir adrese yönlendirmeden, tüm aksiyonun reklam alanı içerisinde gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Online rezervasyon, form aracılığıyla başvuru gibi eylemler etkileşimli bannerlar aracılığıyla banner üzerinde gerçeleştirilmektedir.

nefkin web tasarım

nefkin web tasarım

Potansiyel müşterilerinize ulaşın...
Tweetlerinizi tanıtarak henüz sizi takip etmeye başlamamış olan kişilerin mesajlarınızı okumasını sağlayın.Aynı zamanda yüksek değerli takipçi topluluğunuzu hızla büyütün ve hesabınızı tanıtarak ağızdan ağıza yayılmasını sağlayın...
nefkin web tasarım


© Nefkin Doğuştan Yetenekli İnteraktif Ajans . Tüm Hakları Saklıdır © 2017 ' 03
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Web Tasarım | Sosyal Medya | Google Seo | Facebook Reklam | Google Reklam | Tabela Reklam | Özel Tasarım | Mima To | Blog
Turgut Özal Bulv. Mahfesığma Mh. 79102 Sokak Ayhan Apt No:9 Çukurova / Adana
Telefon : 0322 234 42 40 GSM : 0532 345 95 11 E-MAIL : nefkin@nefkin.com
this is nefkin