Hakkımızda
a
nefkin web tasarım

 
Nefkin ; “BAŞARI ve TÜKENİŞİ” en uç noktalarda yaşamış insanların bir araya gelmesi ile amatör ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyen mükemmelliyet tutsukuyla farklı düşünerek , yaratıcı fikirlerini profesyonel tasarımlara dönüştürmekte uzman internet dünyasının iki fenomen ismi , efsane sitelerin yaratıcısı Serkan Uybaş ve fikir adamı , kodların efendisi Yakup Nefkin tarafından kurulmuştur . İlerleyen yıllarda internet dünyasının altın çocuğu içerdeki adam Belmin Vehabovic'i ekibine katarak büyümeye devam etmiştir .

Nefkin ; 2001 yılından bugüne 360° dijital iletişim hizmeti veren bir ajans. Kurulduğumuz günden bugüne uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih ettik. En büyük kazancımız, işimize duyduğumuz saygı ve tutku… Ve aynı duyguları paylaşan büyük bir aile olduk. Her yıl aldığımız ödüller ve başarılar bizi motive ediyor, tutkumuzu arttırıyor. Ama en büyük ödül, sizin övgü dolu sözleriniz ve memnuniyetiniz.
nefkin web tasarım

bizim için, her proje, yeni bir heyecan demek
Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, bütçe konusunda karar verilmemiş ve önem verilmeyen projeleri üstlenmeyiz. Çünkü bizim için her proje, yeni bir heyecan, yeni bir macera ve başarı demek. Bu heyecanı müşteride göremezsek, o projenin başarılı olacağına inanmayız.

müşterimizi, iş ortağımız gibi görürüz
Biz ilhamımızı müşterimizden alırız. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini zevkle dinleriz. Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, tutkuyla yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koyarız. “Biz ilk günden beri hayal ediyor ve hayallerimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz” Bunun içinde ilk önce oyunun kurallarını öğrendik sonra herkesten iyi oynamaya başladık . Biz iyi oynadıkça ödüllerimiz , binlerce dostlarımız oldu . Asla şımarmadık , sürekli kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz ..."


nefkin web tasarım

her adımda, açık iletişime inanırız
İşimizi ciddiye alırız. Kendi işimiz gibi benimser ve söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere maksimum çaba sarfederiz. Proje sürecince her adımda yaşadığımız problemleri açık iletişim ve dürüstlükle paylaşırız.

daha yeni başlıyoruz, yapacak çok şey var
Web sitenizi hazırlamak, uzun bir yolun ilk adımı. Müşterimizle iş bitimi yolumuzu ayırmayız. Bakım, destek, güncelleme, geliştirme işlerinin yanı sıra dijital pazarlama ekibimizde pazarlama desteği sunarız.

17 Mayıs 2016 'da BV Ajans çatısında bulunan markaları bünyesine katan Nefkin ; 8 Haziran 2016 'da değişimin ilk rüzgarı olan logo değişimini gerçekleştirdi ; 23 Haziran 2016 'da mevcut markalarını tek çatı altında toplamaya karar vererek tam hizmet ajansı konuma geçti

Yazılım Ofisimizden Görüntüler

a