İnternet Sitesi Kampanya
a
en ucuz internet sitesi

Nefkin olarak ; Sözümüzde duruyoruz, zamanında işimizi teslim ediyoruz! Sizi sinir sahibi değil, web sitesi sahibi yapıyoruz!
Proje başlangıcından, sonuna kadar değil! Telefonlarınızı çaldırıp size internetten iş yaptırıncaya kadar hizmet veriyoruz. Üstelik bunu sizin için çok ama çok uygun fiyatlara yapıyoruz...
KISA BİR SÜRE İÇİN 900 TL YERİNE 599 TL GİBİ ÇOK UYGUN BİR FİYATA İNTERNET SİTESİ SAHİBİ OLUN
Yıllardır pek çok kurumsal firma ile çalışıyoruz. Bu firmaların profesyonel imajlarını pekiştiren, müşterileriyle iletişimini arttıran, online başvuru ve iletişim formları üzerinden iş hacmini arttıran web sitemizi siz de kullanmalısınız.

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..

Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

- Firmanıza ait alan ismi tescili - 1 Yıllık Tescil Ücretsiz
- Seo Entegreli Hosting Paketi - 1 Yıllık Ücretsiz
- Size Özel Tasarım İnternet Sitesi Dizaynı
- Google Kayıt
- Google Analytics Hesabı Oluşturma
- Google Webmaster Tools Hesabı
- Google Harita Kaydı
- Ödüllü Mima To Seo Entegre
- 1000 Mb Trafik
- 500 MB Hosting Alanı
- 50 Adet E-Posta Hesabı
- Aylık Yedekleme
- Cpanel

en ucuz internet sitesi

1. Adım: domaininizi (alan adınızı) istediğiniz alan adı sağlayan firmadan sizin üzerinize kayıt ettiriyoruz.

2. Adım: Web sitenizi sizin istediğiniz gibi oluşturup yayına açıyoruz

3. Adım: Google Analytic kaydınızı yapıyoruz. Bunun sayesinde web sitenize gelen ziyaretçilerin davranışını gözlemleyebiliyorsunuz. Bu sayede hangi coğrafyadan, hangi cinsiyetten, hangi yaş aralığından ve hatta hangi beğeni tarzına sahip insanların gelip sitenizi ziyaret ettiğini, hangi sayfada ne kadar kaldığını ve web siteniz içinde nasıl dolaşma davranışı gösterdiğini kolaylıkla inceleyebiliyorsunuz.

4. Adım: Sitenizi Google 'a kaydını yapıyoruz . Google Webmaster Tools sayesinde Google 'da ki tüm kontrolu size bırakıyoruz . Bunun içinde yıllık bir ücretsiz almıyoruz paket içerisinde size ücretsiz sunuyoruz

5. Adım: Size ait bir C-Panel açıyoruz istediğiniz e-postaları kendiniz dilediğiniz zaman açıyorsunuz firmaya olan bağlılığa son veriyoruz

6. Adım: Google Haritalar'a kaydınızı yapıyoruz. Bir çok yazılım firması bunun için sizden yıllık yenileme ücreti alıyor, bizde ücretsiz..

Sizde bu fiyatlara bir siteden fazlasını satın almış oluyorsunuz!


0532 345 95 11

İnternet Sitesi ile ilgili sorular için çekinmeden arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)

internetsitesi kampanya


a