Google Reklamları - 0532 345 95 11
a
nefkin web tasarım

Mobil Cihazlar için Google Reklamları
Uygulamanızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi mobil uygulamalarda/sitelerde tanıtalım, bilinirliğini artıralım!

Google Adwords reklamlarınızı mobilin gücüyle yeni bir seviyeye taşıyın!

Geçtiğimiz yıllar içerisinde mobil cihazlar üzerinden yapılan aramaların sayısı katbekat yükselmiştir. Google Adwords reklamlarınızı mobil cihazlara da açmak, hızla büyüyen bu platformdaki kitleye ulaşmanıza da olanak tanıyacak, ve reklamlarınızdan daha fazla geri dönüş almanızı sağlayacaktır.

Mobil Reklamlar

Web sitenizin/uygulamanızın reklamlarını Google’da arama yapan kitlenin kullandığı operatöre göre hedefleyebilirsiniz. Örneğin; sadece Turkcell kullanan kullanıcıları hedefleyebileceğiniz gibi, dilerseniz, Turkcell, Avea ve Vodafone kullanıcılarının tamamını da hedefleyebilirsiniz.

Dilerseniz reklamlarınızı kullanıcıların cihazlarındaki işletim sistemine göre hedefleyebilir, hedef kitlenizi daha da daraltabilirsiniz. Örneğin; reklamlarınızı sadece Android işletim sistemi kullanan cihazlara hedefleyebileceğiniz gibi hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazları da hedefleyebilirsiniz.

En popüler uygulamalara reklam vererek, kendi sitenizi/uygulamanızı tanıtabilir, mobil dünyada yer alabilirsiniz.

İstediğiniz markanın istediğiniz modelinde de reklamlarınızı çıkartabilirsiniz. Öyle ki, reklamlarınızı Samsung Galaxy VI ve iPhone 6 model telefon kullanıcılarına gösterebilir, istemediğiniz telefon modellerini hariç tutabilirsiniz.

Arama uzantıları sayesinde mobil cihazlardan Google’da arama yapan herkesin, işletmenize, bir tıklamayla telefonla bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

google reklamları adana

Yalnızca sonuçlar için ödeme yapın
Alışveriş reklamlarında da, aynı diğer reklam modellerinde olduğu gibi, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenize geldiğinde ücretlendirilirsiniz. Sadece Google, müşterileri mağazanıza yönlendirdiğinde ödeme yaparsınız. Kullanıcıların reklamınızı görmesi fakat tıklamaması durumunda herhangi bir ücret ödemezsiniz.


0532 345 95 11

Web Tasarım Sorularınız İçin Çekinmeden Arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)google reklam ajansı

google rekalmları adana , google reklam adana , google reklam ajansı , google reklam ver adana
a