Google Reklamları - 0532 345 95 11
a
nefkin web tasarım

Google Remarketing Reklamları
Remarketing (yeniden pazarlama) ile sitenizden işlem yapmadan ayrılan kullanıcılara ulaşalım, ürün/hizmet almaya ikna edelim!

Sitenizi ziyaret edip çıkan kullanıcılara remarketing sayesinde yeniden ulaşın!

Bir ziyaretçinin sitenize ilk girişte ürün satın alma oranı ortalama %2’dir. Sitenize girip, ürün satın almadan ya da sizin istediğiniz işlemi yapmadan çıkan %98’e nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız cevap: Remarketing.

Remarketing (yeniden pazarlama) nedir?

Remarketing, daha önce web sitenizi ziyaret edip istediğiniz işlemi yapmayan kullanıcılara yeniden ulaşmanızı sağlayan bir özelliktir. Web sitenizden ayrılan kullanıcılar, Google Görüntülü Reklam Ağı'nda başka web sitelerini ziyaret ettikleri sırada, reklamlarınızı görürler.

google reklamları adana

Remarketing (yeniden pazarlama) neden faydalıdır?

Marka bilinirliği yaratmanızı ve kullanıcıyı istediğiniz işlem yapana kadar takip etmenizi sağlar.

Remarketing (yeniden pazarlama) bir ilgi alanına dayalı reklamcılık özelliğidir ve işinizle ilgili kişileri doğru mesajla buluşturmanıza yardımcı olur.

Kullanıcılar ürün satın almadan sitenizden ayrılsa bile, remarketing (yeniden pazarlama) sayesinde, başka web sitelerine göz attıkları sırada, ürün satın almalarını sağlayacak bir teklif sunup onları ikna edebilirsiniz.

Google AdWords Online Raporlama ve Yönetim Arayüzü
Tüm istatistiklerinizi eş zamanlı olarak şeffaf bir şekilde Google AdWords raporlama hizmeti ile görebilirsiniz. Google sunucularına doğrudan erişimi olan yönetim paneli aracılığıyla dilediğiniz bütün değişiklikleri birkaç tıklama ile hızlıca yapabilirsiniz.


0532 345 95 11

Web Tasarım Sorularınız İçin Çekinmeden Arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)google reklam ajansı

google rekalmları adana , google reklam adana , google reklam ajansı , google reklam ver adana
a